آموزش سالیدورک SolidWorks

فروشگاه محصولات آموزشی Lets Learn

پروژه, تمرینات و آموزشهای تصویری گام به گام مدلسازی سه بعدی در سالیدورک SolidWorks و کتیا CATIA بهمراه فایلهای سه بعدی مربوطه, پاورپوینت و مقالات آموزشی رشته های مهندسی و نقشه کشی صنعتی

اطلاعیه فروشگاه

با سپاس از اینکه فروشگاه ما را برای خرید انتخاب کرده اید لطفا توجه داشته باشید پس از انتخاب محصول و مطالعه دقیق اطلاعات مربوط به آن جهت دریافت فایل کامل هر عنوان از طریق بخش پرداخت و دانلود در پایان معرفی هر محصول اقدام نمایید. پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما بصورت پیوست نیز ارسال خواهد شد. در صورتی که لینک دانلود به ایمیلتان ارسال نشده بود کافی است ایمیل خودتان را در قسمت پیگیری سفارش در قسمت بالای سایت وارد کرده و ارسال را بزنید سپس در صفحه باز شده روی (لینک دانلود) کلیک نمایید. جهت ارتباط با بخش پشتیبانی سایت از طریق لینک پشتیبانی در بالای سایت اقدام فرمایید. برای ارتباط مستقیم با مدیریت فروشگاه می توانید با شماره 09331785206 و یا ایمیل amoozesh247@gmail.com در تماس باشید.

31 تمرین مدلسازی پیشرفته در Pro/ENGINEER (PTC Creo)

31 تمرین مدلسازی پیشرفته در Pro/ENGINEER (PTC Creo)

ورژن نرم افزار : PTC Creo Parametric 3.0
سطح: پیشرفته

فایلهای همراه:

 • فایل پاورپوینت و  pdf حاوی 31 تمرین Pro/Engineer (نماهای اندازه گذاری شده)
 • فایل قطعات برای تمامی تمرینات


ابزارهایی که در این تمرینات استفاده خواهید کرد:

 • ابزار sweep
 • ابزار shell
 • ساخت parallel and rotational blends
 • ساخت toroidal bend
 • ساخت spinal bend
 • ساخت warp transformation
 • ساخت سطح extruded surface , revolved surface
 • ساخت sweep surface, boundaries
 • ساخت sheet metal

نرم‌افزار کرئو (Creo)  با نام قبلی پرو/اینجینیر (Pro/ENGINEER) از جمله نرم‌افزارهای طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و ساخت به کمک رایانه است، که برای طراحی سه‌بعدی به کار می‌رود. شرکت سازندهٔ این برنامه شرکت PTC می باشد.
در این مجموعه 31 تمرین محیط پارت (Part) در این نرم افزار را آماده ساخته ایم که شامل نقشه کامل قطعات و فایل قطعات (prt) می باشد.


بیاد داشته باشید در آموزشهای ما همواره می توانید از فایل سه بعدی که همراه مجموعه دانلود می کنید به عنوان راهنما استفاده کنید.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Creo_577978_9306.zip13.3 MB

30 تمرین مدلسازی مقدماتی و متوسط در Pro/ENGINEER (PTC Creo)

30 تمرین مدلسازی مقدماتی و متوسط در Pro/ENGINEER (PTC Creo) ورژن نرم افزار : PTC Creo Parametric 3.0 سطح: مقدماتی، متوسط فایلهای همراه: فایل پاورپوینت و  pdf حاوی 30 تمرین Pro/Engineer (نماهای اندازه گذاری شده) فایل قطعات (prt) برای تمامی تمرینات ابزارهایی که در این تمرینات استفاده خواهید کرد: ابزار Extrude ابزار Revolve ساخت datum planes ابزار holes ابزارهای Round, Chamfer, and Rib استفاده از Pattern و Mirror نرم‌افزار کرئو(Creo)  با نام ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,200 تومان